ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلایی غزالی / معاوضه
1 هفته پیش در کوئ یغما
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
106
قیمت کل
8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
75,471,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
✨به نام یگانه معمار هستی✨
⚜️⚜️هلدینگ عمارت نور نبش نور 4⚜️⚜️
═══════════ ✥.❖.❖.✥ ═══════════
معرفی فایل مورد نظر: ⬇️⬇️⬇️
▪️فروش ویلایی غزالی
▪️106 متر زمین
▪️90متر زیربنا
✅اجاره از شما... تضمین اسایش از ما✅
⚜️⚜️با هلدینگ عمارت نور آینده را امروز زندگی کنید⚜️⚜️
═════════ ✥.❖.❖.✥ ═════════
✨✨مشاور و همراه شما : سلامت ✨✨
☑️((مالکین محترم فروش ملک خود را در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت به صورت تلفنی به ما بسپارید....))☑️
ساعات تماس : 24 ساعت
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت