تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی فروشی خیابان شهید کشوری

ویلایی فروشی خیابان شهید کشوری

21 ساعت پیش در اسلام آباد غرب

متراژ
140
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
154 متر مربع
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,935,000 تومان
(مشاور املاک خانه سبز پورحسن)
درودبر همشهریان عزیز یک دستگاه ساختمان ویلایی واقع در شهرستانی خ شهید کشوری کوچه پشتی تعمیرگاه یوسفی بفروش میرسد
مساحت 154 متر
موقعیت جنوبی
بر10 بدون تعریض
دارای سند
پذیرایی 38 متری
دوخواب 15 و 12 متری
آشپزخانه 12 متری
حیاط 40 متری
دارای انباری داخل حیاط
سقف آهن سال ساخت قبل 70
امکانات کمد دیواری کاغذ دیواری نقاشی شده گچبری سقف کابینت معمولی
نما سیمانی
کوچه 10 متری
تمیز مناسب و با دسترسی عالی