ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی قلهک 480 متر بر 14 شمالی
ویلایی قلهک 480 متر بر 14 شمالی
1 روز پیش در قلهک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
480
ساخت
1381
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
480
قیمت کل
230,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
479,166,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
ویلایی 480 متر
بر 14 شمالی
سه طبقه بنایی قابل سکونت
همکف 140 متر
طبقه اول 160متر
طبقه دوم 160متر
مناسب سکونت و ساخت
متری 480
مشاور شماقاسمی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت