تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی لاکچری 205متر رشت احمدگوراب خ حسن زاده

ویلایی لاکچری 205متر رشت احمدگوراب خ حسن زاده

2 هفته پیش در احمد گوراب

متراژ
120
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
190
قیمت کل
‏6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,631,000 تومان
آبگرم کن
مساحت کل زمین 190متر
زیر بنا حدود 120 متر
2 خوابه بزرگ
سرویس حمام ودستشویی جدا
در ضمن حدود 120 متر بام تهرانی دارد که راه آن از پشت خانه می باشد که باید پله نصب شود
و پارکینگ بسیار بزرگ به همراه سرویس بهداشتی دارد
اگه می خواهید صاحب یه واحد ویلایی لوکس باشید واین واحد قابلیت 3 واحد مجزا را دارد یکه طبقه در بالا می شود احداث کرد و یک واحدهم در پارکینگ فقط باید دور دیوار شود یعنی صاحب 3واحد 120 متری می شوید تمام امتیازات را دارد تماس بگیرید
تا مبلغ 800 میلیون تومان قابل رهن می باشد
جای پارک بیش از 6 ماشین
منبع آب و پمپ آب و پنجره های ساختمان 2 جداره میباشد
مدارک نسق معتبر ثبت در سامانه املاک
قیمت شکاری
آدرس ملک ومشاوره املاک استان گیلان رشت یخسازی جاده فومن بلوار افتخاری بعداز بیمارستان قائم احمدگوراب خ شهید اسماعیل حسن زاده جنب لاله 17
املاک مهدی اعتمادی مشاوره در امر خرید وفروش
تنها املاک منطقه دارای پروانه تخصصی رتبه یک استان وثبت کد رهگیری وثبت در سامانه املاک وکاتپ وخودنویس
املاک اعتمادی امین شما
ممنون از اعتماد شما