تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی متراژ 110 آدرس ملک ایثارگران

ویلایی متراژ 110 آدرس ملک ایثارگران

1 سال پیش در بجنورد

متراژ
180
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬820٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬666٬000 تومان
متراژ زمین
180
فروش ملک ویلایی
متراژ زمین 180
متراژ بنا 110
تازه ساخت
دارای سند 6 دنگ
معاوضه با ماشین و زمین ملکش....
برای اطلاعات بیشتر به املاک نوید فیروزه مراجعه کنید
خراسان شمالی بجنورد خیابان چمران بالاتر از بیمارستان تامین اجتماعی نبش چمران 15
رضایت شما اعتبار ماست