تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی معلم/ 360 متر/ تاپ لوکیشن

ویلایی معلم/ 360 متر/ تاپ لوکیشن

3 هفته پیش در شهرک فرهنگیان نیشابور

متراژ
180
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
360
قیمت کل
‏42,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,666,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜ ویلایی 360 متری
⚜ تاپ لوکیشن
⚜ 3 خواب
⚜ کم نظیر در منطقه
⚜ مناسب ساخت
✅ آماده تحویل
✅ سند 6 دانگ

✅ جهت اطلاعات بیشتر و موارد مشابه به دفتر مراجعه نمایید.

                            مدیریت: خرّمی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس ایران مِلک نبش معلم ۲۹