تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی نوساز320 متری*ویلاشهر*

ویلایی نوساز320 متری*ویلاشهر*

7 ساعت پیش در ویلاشهر

متراژ
210
ساخت
1405
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
320 متر مربع
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,312,000 تومان
املاک حیدری
فروش ویلایی 320 متری ویلاشهر
نوساز
شمالی
3 خواب
کناف و نور پردازی
راه پله و ستون انتظار جهت ساخت طبقه دوم
فروش نقدی و یا معاوضه با ملک تا قیمت 7 میلیارد
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید به املاک حیدری مراجعه نمایید