تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی هاشمیه 250متر*هفت سقف پروانه دونبش

ویلایی هاشمیه 250متر*هفت سقف پروانه دونبش

15 ساعت پیش در محله هنرستان

متراژ
200
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
250 متر مربع
قیمت کل
‏86,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏344,000,000 تومان
با سلام و عرض ادب

ویلایی دونبش شمالی

پروانه هفت سقف و نظام تسویه
فقط بیمه مانده

متراژ پروانه1366 متر

عرض 10 در 25متر طول

هاشمیه 41
نبش تابان 14

برای اطلاعات بیشتر و بازدید با بنده تماس بگیرید

جلایر املاک مشهد خانه
با تشکر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک مشهدخانه نبش امامت۲۹