تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی . هفت تیر . 280 متر

ویلایی . هفت تیر . 280 متر

3 روز پیش در نه‌دره

متراژ
240
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
280
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,714,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
هفت تیر 29
ویلایی . جنوبی
280 متر عرصه
240 متر بنا در دو طبقه
قابل تهاتر با یک واحد
آپارتمان به قیمت تا 15

همکاران عزیز لطفا تماس نگیرید