تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی پلاک دوم خیابان آبشار ارتفاع 4 روی پیلوت

ویلایی پلاک دوم خیابان آبشار ارتفاع 4 روی پیلوت

1 هفته پیش در آبشار

متراژ
500
ساخت
1371
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
370
قیمت کل
‏149,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏402,702,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
ویلایی
درب حیاط
15 متر عرض
کوچه 8 متری
ارتفاع 4 روی پیلوت
370 متر
املاک رویال پارک بوستان سعدی