تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی کلنگی/ 185 متر / شناط / امامزاده اسماعیل

ویلایی کلنگی/ 185 متر / شناط / امامزاده اسماعیل

2 هفته پیش در ابهر

متراژ
100
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
185
قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,918,000 تومان
دارد
✓ 185 متر زمین قبل از عقب نشینی
✓ 100 متر بنا
✓ دو کله
✓ دو گذر هم 6 متری
✓ 8 متر و 10 متر بر ملک
✓ کلنگی
✓ 50 درصد کارای پروانه انجام شده
✓ 60 متر عقب نشینی دارد
✓ 125 زمین بعد از عقب نشینی می ماند
✓ سند شش دانگ

جهت هماهنگی بازدید تماس بگیرید

املاک رادیان | سید حسام فتحی