تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی کلنگی 230 متر طالقانی

ویلایی کلنگی 230 متر طالقانی

2 هفته پیش در همدان

متراژ
230
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
230
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏113,043,000 تومان

✨لوکیشن واحد :
❇️متراژ : 230 متر
✨ موقعیت ساختمان : شمالی
❇️عرض معبر : 8 متری
✨ارتفاع مجاز ساخت : 4/5 طبقه
❇️وضعیت سند : تک برگ
✨قیمت : 26/000/000/000

✅با احترام ساعت پاسخگویی :
9 صبح تا 1 ظهر
4 عصر تا 9 شب