تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی / کلنگی / 450متری / بیانی

ویلایی / کلنگی / 450متری / بیانی

1 هفته پیش در منظریه

متراژ
450
ساخت
1371
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
450
قیمت کل
‏50,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,111,000 تومان
املاک محمدی گاز

کد149

لوکیشن وموقیت مکانی فوق العاده
سندتک برگ
متراژه کل زمین 450متر
متراژه برزمین 15متر
4خواب
کابینت MDF
اجاق گازرومیزی هود سینگ
سیستم گرمایش پکیج
سیستم سرمایش اسپلیت
سرویس بهداشتی مجزا ایرانی فرنگی
امتیازات آب برق گازتلفن

برای اطلاعات بیشتر با املاک محمدی میدان گاز تماس حاصل نمایید