تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی کلنگی دونبش.مزاری جهانتاب

ویلایی کلنگی دونبش.مزاری جهانتاب

17 ساعت پیش در زاهدان

متراژ
230
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
370 متر مربع
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,243,000 تومان
✨✨✨✨✨✨لذت معاملات شیرین ✨✨✨✨✨

------------------------------------ -----------------------------------
مرکز تخصصی فروش ویلایی املاک آلفا مهندس کیخا
----------- ---------- ---------- ---------- ---------- ------

❇️ مزاری
این ملک با دسترسی ب خیابان یک موقعیت عالی جهت تریبلکس سازی هست
لوکیشن تکرار نشدنی
اونقدر حیاطش بزرگه ک نگو
اتاق جنگ عالی داره
230 متر زیربنا نیاز نیست حیاط رو دستکاری کنین

✨مدیریت مهندس سلطانی
✨مشاور تخصصی فروش مهندس کیخا