تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی کوی فرهنگیان 2 سه خواب 230 متری خ 20 متری

ویلایی کوی فرهنگیان 2 سه خواب 230 متری خ 20 متری

13 ساعت پیش در فرهنگ شهر

متراژ
230
ساخت
1382
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230 متر مربع
قیمت کل
‏18,500,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,434,782,000 تومان
ویلایی کوی فرهنگیان 2، سه خواب، 230 متری خیابان 20 متری دانشور 1
سند تک برگ 3 خواب دارای برق 3 فاز، آب ، گاز
خیابان 20 متری دانشور 1 که قابلیت ساخت آپارتمان 7طبقه روی پارکینگ را دارد