تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی کیانپارس غربی فاز3

ویلایی کیانپارس غربی فاز3

4 ساعت پیش در کیانپارس

متراژ
340
ساخت
1385
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
340 متر مربع
قیمت کل
‏105,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏308,823,000 تومان
بسم تعالی
340 متری کیانپارس غربی فاز 3
______________________________
با پروانه ساخت 100٪
ادرس املاک امپریال
اصلی وهابی نبش 19 کیان آباد شرقی