تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی گوهردشت فاز یک

ویلایی گوهردشت فاز یک

2 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
330
ساخت
1379
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
540
قیمت کل
‏120,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏222,222,000 تومان
موتورخانه
به قیمت رسیده - فروش به دلیل جابه جایی - فروشنده واقعی - قیمت قابل مذاکره و تخفیف

- 540 متر
- بر 12
- ملک شمالی
- 330 متر فلت
- 40 متر زیر زمین
- حیاط مشجر
- مناسب برای ساخت با بهره وری 40 درصد
- مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت
- مناسب انواع مشاغل
- لوکیشن خیابان های بالای فاز یک

- اطلاعات بیشتر طی تماس تلفنی یا مراجعه ی حضوری

کارشناس : رضا سلمانی