ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی140متری
ویلایی140متری
1 روز پیش در منزلآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1405
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
140 متر مربع
قیمت کل
6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
44,285,000 تومان
ღ꧁ღ╭⊱ꕥ بسم الَلـہ رحماט الرحیم ꕥ⊱╮ღ꧂ღ
✴️ کارگذاری املاک دوستان ✴️
✔️✔️HOUSlNG DOSTAN✔️✔️
✔️ ✔️RIST ART✔️✔️
✅️موقعیت مکانی بافت جدید.بهشت.
✅ منزل ویلایی دوبلکس صفر حیاط دار 110متر بنا 30متر حیاط
✅️نورگیر عالی
✅️با پارکینگ
✅️نزدیک به مراکز درمانی رفاهی
✅️سه خواب بزرگ
✅️کمد دیواری 3عدد
✅️کابینت ام دی اف اشپزخانه2عدد
✅️کف سرامیک
✅️امتیازات مستقل
✅️هود 2عدد
✅️گاز رومیزی
✅️سقف کناف
✅️قابلیت رهن تا500تومن
✅️خیابان آسفالت
✅️جهت مشخصات کامل تماس بگیرین
⚜️اعتماد شما""""اعتبار ماست ⚜️
⚜️خریدوفروش ملک خودرا به ما بسپارید ⚜️
موارد دیگه (زمین داخل بافت .باغ. ویلا.هوایی.آپارتمان.)موجود میباشد
⚜️جهت فایل کردن ملک خود تماس بگیرین⚜️
⚜️ مشاور شما:اندی⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت