تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی225متری شمالی کلنگی

ویلایی225متری شمالی کلنگی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
225
ساخت
1380
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬777٬000 تومان
متراژ زمین
225
✅املاک شارستان✅
✅آدرس دفتر: نبش شاهد57 قطعه سوم سپیده قائمی هستم✅
ویلایی کلنگی 225 متری شمالی
تراکم 6سقف و5طبقه
معبر 10متری
بهترین لوکیشن برای ساخت و ساز
⛔⛔فروش فقط و فقط نقـد⛔⛔
لوکیشن ملک: اوایل امامیه
جهت بازدید تماس بگیرید.