تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی246 متر دوبر کوچه فرصت شیرازی زیر قیمت

ویلایی246 متر دوبر کوچه فرصت شیرازی زیر قیمت

1 هفته پیش در شریف‌آباد

متراژ
170
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
246
قیمت کل
‏13,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,252,000 تومان
فروش منزل ویلایی دو بر کوچه
فرصت شیرازی ک وچه 45
246 متر سه خوابه خوش نقشه
حیاط بزرگ و دلباز
تمیز و مرتب مناسب زندگی
بدون خرج
سند تک برگ اوقاف
دسترسی سریع به امکانات رفاهی و شاهراهای شهر
فروشنده واقعی
زیر قیمت منطقه.
فقط تماس

شهبازی املاک دیاموند