ویلایی250متر/تراکم زیاد(اوایل جلال بین فرهنگ معلم)
1 هفته پیش در فرهنگ
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
350
ساخت
1380
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
62,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
248,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
●■《《《 مسکن ولی پور 》》》■●
■ ویلایی 250 متری /تراکم زیاد
● بلوار جلال بین فرهنگ ومعلم
موقعیت مکانی عالی
توجیح ساخت بالا
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
■ خرید وفروش انواع ویلایی و آپارتمان
با شرایط مختلف
● انواع ویلایی و اپارتمان با متراژهای مختلف
● آدرس دفتر املاک:
● بلوار فرهنگ وکیل آباد بین
فرهنگ 12و14 مسکن ولی پور
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.