ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی270متری گورک فوق لوکس
ویلایی270متری گورک فوق لوکس
13 ساعت پیش در بوشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
270 متر مربع
قیمت کل
9,876,000,000 تومان
قیمت هر متر
36,577,000 تومان
به نام خدا
املاک کافه ملک عالیشهر
==================
کد 28
دوخوابه هردو کمد دیواری ریلی
120متر زیر بنا
مدیریت سید حسن هاشمی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت