ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی3طبقه مستقل/بازسازی شده/ماشین رو/ سند6دانگ
ویلایی3طبقه مستقل/بازسازی شده/ماشین رو/ سند6دانگ
3 روز پیش در آیتالله کاشانی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
380
ساخت
1404
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
217
قیمت کل
25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
115,207,000 تومان
❤️❤️⚘️⚘️❤️❤️بنام خالق یکتا ❤️❤️⚘️⚘️❤️❤️
مسکن فایل فدک عضویت 1️⃣6️⃣5️⃣3️⃣0️⃣⚜️⚜️
⭕️یک باب ویلایی در 3 طبقه مستقل❇️❎️❎️
⭕️بازسازی شده صفر تا صد ✅️❎️
⚜️ماشین رو با پارکینگ اختصاصی واحد✅️
⚜️نورگیر و نقشه و متریال درجه یک ✅️✅️
⚜️عرصه زمین 217 متری عیان ملک( زیر بنا) 380 متر ❎️
⚜️ک هر واحد حدود 128 متر مفید❎️
⚘️تخلیه آماده تحویل ✅️✅️
کف سرامیک تماما/ کابینت mdf/ کاغذ دیواری لوستر/ سرویس ایرانی و فرنگی / سرمایش کولر آبی و تاسیسات گازی / گرمایش پکیچ رادیاتور/ هود و کاز رومیزی/ آیفون تصویری/ کمد دیواری هر 3واحد/ تمام طبقات حموم مستر / پارکینگ اختصاصی / انباری / تراس / صحن حیاط / ⚜️⚜️⚜️✅️✅️
سند 6دانگ ملک تک برگ ✳️✅️✅️
7️⃣نزدیک به حرم مطهر رضوی ✳️✳️
9️⃣تخفیف پایه قراداد ✅️✅️✅️
(( هدف ما جلب رضایت خدا هست نه کمیسیون ))
✅️✅️ فایل های دیگر اعم از ✅️✅️
خرید فروش و رهن اجاره
قبل از خرید مشاوره رایگان از ما بگیرید خرید مطمعن
برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرین ⚘️⚘️⚘️
⚘️⚘️مشاور شما فرجامی⚘️⚘️
❤️یاعلی (ع)❤️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت