تائید
فروش مسکونیآپارتمانویو بی نظیر/فاز 5/کلید خام/بلوک ساکن دار/فدایی

ویو بی نظیر/فاز 5/کلید خام/بلوک ساکن دار/فدایی

7 ساعت پیش در فاز 5

متراژ
85
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,529,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
13
گاهی بهترین انتخاب، جاییه که بتونی همه چیزو مطابق سلیقه خودت بسازی…

واحد خام — فرصتی برای خلق خانه ای دقیقاً مطابق خواسته ات
بدون محدودیت در طراحی، بدون تغییرات اضافی،
همه چیز از صفر، طبق سبک و سلیقه شما.

✨ آزادی کامل در طراحی داخلی
✨ سرمایه گذاری هوشمند با ارزش افزوده بالا
✨ مناسب برای ساخت یک فضای کاملاً شخصی

مشخصات واحد:
متراژ: 85 متر
نوع سند: 5 برگی شرکت عمران
عرصه:تسویه
تعداد خواب:2
طبقه:پنجم
جهت:جنوبی بدون مشرف
کلید تحویل بلوک ساکن دار

ارائه با فایلینگ تخصصی و مشاوره حرفه ای
دپارتمان املاک آرتین

✍ مشاور شما: فدایی