تائید
فروش مسکونیآپارتمانویو دار/کلید اول مدرن/شکوه معماری/215 متری

ویو دار/کلید اول مدرن/شکوه معماری/215 متری

8 ساعت پیش در فرهنگ شهر

متراژ
215
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏41,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏193,023,000 تومان
طبقه
1
******Mr AHMAD*****

عمارت فاخر و ماندگار با نهایت زیبایی
تعریف جدید از زندگی لوکس به سبک مدرن مینیمال
ورودی زیبا و درخور تحسین با ساکنین متشخص
سالن یکدست با فضایی وسیع مناسب هر چیدمان
پنجره های تمام قد با فضایی دلنشین رو به فضای سبز
کینگ مستر 20 متری + 3 تراس بزرگ

جهت بازدید تماس بگیرید
مشاور شما در منطقه 6، احمدی
هلدینگ ژکام