تائید
فروش مسکونیآپارتمانویو پارک/فول مشاعات /سالن ورزش /سینما/داتیس

ویو پارک/فول مشاعات /سالن ورزش /سینما/داتیس

2 روز پیش در کیانمهر

متراژ
107
ساخت
1405
قیمت کل
‏9,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,186,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨ دپارتمان املاک داتیس ✨
«اینجا فقط یه خونه نیست، یه سبک زندگیه»
⭕به دنیای لوکس و پر اعتبار داتیس خوش اومدی⭕

◀️◀️◀️◀️◀️◀️◀️◀️◀️◀️◀️◀️◀️
اگه دنبال خونه ای هستی که طراحی و آرامش رو با هم داشته باشه این واحد دقیقاً برای توئه

⚜️107متر/ کلید نخورده
⚜️دو خواب بزرگ
⚜️بدون مشابه در منطقه
⚜️سالن یک تکه بزرگ پر از افتاب
⚜️لابی مجلل/سالن ورزش /سینما
⚜️سازنده معتبر منطقه
❌استفاده از متریال درج یک ❌
⭕️خام⭕️
برای بازدید خصوصی و اطلاعات بیشتر تماس بگیر
تا این خونه ی خاص رو از نزدیک لمس کنی ❤️
مراقب افراد سود جو باشید
❌داتیس هیچ شعبه دیگری ندارد❌
به علت درخواست مالک از قراردادن عکس های واحد معذوریم
کارشناس ملکی شما: ماشین چی