تائید
فروش مسکونیآپارتمانویو پارک ملت/176متر/سازنده به نام منطقه

ویو پارک ملت/176متر/سازنده به نام منطقه

1 روز پیش در آزادشهر

متراژ
176
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏32,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏186,761,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
کانون مشاورین املاک ملکینو

مینا محمدی هستم مشاور امورملکی

واحد فروش لاکچری ،نورگیر خاص ویو پارک ملت
176متر بنای مفید
نور جنوب مستقیم ،آفتاب گیر گرم و دلنشین
سالن بزرگ و چشم انداز با پنجره های قدی ،غرق نور طبیعی

سازه مهندسی سازه و خوش نقشه
پذیرایی دلباز و خوش نقشه بدون پرتی
تمام شیرآلات تو کار
کمد دیواری تا سقف عمق 90
سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت
کابینت انزو طراحی ایتالیایی
آشپزخانه عریض نورگیر در قلب نقشه واحد شما
دارای مطبخ (آشپزخانه کثیف)
دسترسی آسان به خرید و بازار
اسکلت فلز
عایق سنگین آکوستیک کف سقف و دیواره ها
 
✔️پلن کاملاً تفکیک شده و مهندسی شده
✔️فول امکانات کامل
✔️2خواب مستر ایده آل برای خانواده های خاص

✅آرامش،نور فضا و کیفیت در بالاترین سطح واقع در یکی از بهترین ،دنج ترین و ارزشمند ترین لوکیشن فرهنگ و جلال

‼️واحدی برای کسانی که انتخاب معمولی ندارند ‼️

موارد گوناگون تهاتر با شرایط متفاوت شما عزیزان نزد ماست

                با احترام
                 مینا محمدی