تائید
فروش مسکونیآپارتمان(پارس)135 متر/نوساز تکواحدی/تراس بزرگ

(پارس)135 متر/نوساز تکواحدی/تراس بزرگ

4 ساعت پیش در شهید بهشتی (مشهد)

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏16,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏146,521,000 تومان
طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
((( به توکل نام اعظمت )))

✅ بعنوان کارشناس ملکی شما میگم، چرا این خانه را دوست خواهید داشت؟
⚜️ سازه قوی
⚜️ تک واحدی
⚜️ سازه شخصی
⚜️ 65 متر تراس
⚜️ چشم انداز عالی
⚜️ خوش نقشه
⚜️ کم واحد بودن
⚜️ نورگیر

✅ مشخصات فنی:
⚜️ متراژ: 115 متراپارتمان +65 متر روف گاردن اختصاصی
طبقه: 6
6 طبقه 6 واحد
2 خواب

با من (کیارش سرانی) تماس بگیرین

«از ابتدا تا انتهای مسیر خانه دار شدن همراه شما هستم‍»
«قابلیت دریافت 1/200 وام مسکن»
«قابلیت 1/500 رهن کامل در صورت کسری وجه شما مشتری عزیز»

❤️ تضمین امنیت معامله:
- دارای مجوز رسمی با کد عضویت 18774