تائید
فروش مسکونیآپارتمانپاسداران/130 متر/2پارکینگ/نوساز

پاسداران/130 متر/2پارکینگ/نوساز

7 ساعت پیش در پاسداران

متراژ
130
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏65,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏500,000,000 تومان
طبقه
5
⚜️پاسداران/گلستان ها
⚜️لوکیشن اصیل نشین
⚜️کلیدنخورده ، سندآماده
⚜️دسترسی فوق العاده

▪️130 متر با ارتفاع سقف بلند
▪️3خواب ایده آل با نور مستقیم
▪️نقشه مهندسی شده و بی نقص
▪️تفکیک ماهرانه فضاها
▪️پنجره های قدی کف تا سقف
▪️غرق درنور شمال و جنوب
▪️آشپزخانه بزرگ با کابینتهای جادار
▪️تراس جذاب

✅️مشاعات کامل مجموعه شامل:

▫️2پارکینگ سندی
▫️لابی وسیع همراه با لابی من
▫️سالن اجتماعات
▫️روف مجهز با چشم اندازی وسیع

⏰️تماس 8صبح الی 11/5 شب

⚜️مشاور شما در امور ملکی
⚜️جواهری