تائید
فروش مسکونیآپارتمانپاسداران 144متر خوش نقشه چند ساله

پاسداران 144متر خوش نقشه چند ساله

1 هفته پیش در پاسداران

متراژ
144
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
‏57,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏399,305,000 تومان

⚪️ شخصی ساز واقعی ( بدون پرتی )

▶️ 5 طبقه 2 واحدی ( بدون دیوار مشترک )

⏮️ طبقه 2 ( با نور و نقشه عالی )

⏮️ فول امکانات ( استخر ؛ سونا و جکوزی )

⏺️ ورودی لابی 50 متری

⬅️سرایداری مقیم با خانواده