تائید
فروش مسکونیآپارتمانپاسداران 240متر 3خوابه کلید نخورده

پاسداران 240متر 3خوابه کلید نخورده

6 ساعت پیش در دروس

متراژ
240
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏119,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏495,833,000 تومان
طبقه
3
بنام خدا

///احتشام هستم املاک کلید ///

240متر 3خوابه بزرگ خوش نقشه
///////////////////////////
مالک 100%فروشنده
کارشناس فروش خانم احتشام