تائید
فروش مسکونیآپارتمانپاسداران/تک واحدی/225متری

پاسداران/تک واحدی/225متری

1 روز پیش در ایلام

متراژ
225
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏16,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,022,000 تومان
طبقه
6
▫️سازنده برند
▫️پلان مهندسی
▫️تاپ لوکیشن

▪️225متری،سه خواب
▪️تراس قابل چیدمان
▪️پارکینگ اختصاصی
▪️سرمایش و گرمایش:داکت اسپلیت

▫️تحویل 18ماهه
▫️پیش پرداخت 60درصد
▫️اقساط 15ماهه

گروه مشاورین املاک آسا