ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
پاسداران فروش 310متر 4خوابه تکواحدی
پاسداران فروش 310متر 4خوابه تکواحدی
16 ساعت پیش در پاسداران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
310
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
160,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
516,129,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا
فروش استثنایی
300متر 4خوابه
2خواب مستر
طبقه دوم
نوساز کلید نخورده
پنجرهای بلند قدی
تراس بزرگ قابل چیدمان
-------------------------------------------
ورودی از لابی شیک مبله
سالن اجتماعات بزرگ
استخر بزرگ وسیع.
سالن جیم
3پارکینگ سندی
سریداری مقیم
-----------////////*****------------
خانم احتشام
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت