تائید
فروش مسکونیآپارتمانپامچال/ فول امکانات / وام و عرصه تسویه

پامچال/ فول امکانات / وام و عرصه تسویه

2 هفته پیش در شهرگ پامچال

متراژ
86
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏44,767,000 تومان

✅سه واحدی ( طبقه همکف)
✅86 متر مفید
✅دو خواب
✅عرصه تسویه (90 متر قدرالسهم زمین )
✅وام تسویه کامل
✅سازه مستحکم و ضد زلزله
✅فول امکانات با نصبیات کامل و درجه یک
✅/ کابینت/ پکیج و رادیاتور/ کمد دیواری
✅دسترسی عالی و راحت به مراکز تجاری و رفاهی

⭕️مدارک معتبر شرکت عمران / سه جانبه / آماده انتقال سند

❗️قابلیت رهن تا 400 میلیون تومان که از مبلغ کسر میگردد

⭕️ جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید ⭕️