پردیس/86متر/فول کلید نخورده/واحد جنوبی بانور طبیعی
2 ساعت پیش در فاز 9
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
86
ساخت
1404
قیمت کل
6,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
80,232,000 تومان
طبقه
9
پردیس؛ شهر مدرن و آرام شرق تهران
ترکیب هوای پاک، مسیرهای دسترسی عالی وامنیت مثال زدنی
فاز 5 و 9 از بهترین نقاط مسکن مهر با بافت منظم و برج های خوش ساخت
مشخصات واحد:
◀️متراژ 86 متر 2 خواب
◀️طبقه 9 جنوبی
◀️نورگیر عالی و چشم انداز شهر
◀️ نقشه مهندسی
◀️بدون فضای پرت
◀️سند: آماده انتقال
◀️عکس ها مشابه نقشه/فول شده تحویل داده می شود
◀️وام به روز
✨ دپارتمان املاک آرتین
خانه ای برای آرامش، انتخابی برای آینده
آذرمهر هستم مشاور تخصصی شما در تمامی امور خرید و فروش ملک در پردیس در تمامی فازها
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.