تائید
فروش مسکونیآپارتمانپردیس فاز 11/ جنوبی ویو شهرک (عرصه و وام تسویه)

پردیس فاز 11/ جنوبی ویو شهرک (عرصه و وام تسویه)

1 هفته پیش در فاز 11

متراژ
87
ساخت
1403
قیمت کل
‏6,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,839,000 تومان
طبقه
12
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨ پردیس فاز 11 | آپارتمان 87 متری (ساخت 1403)
⏺️ طبقه 12
✅ 2 خواب
✅ جنوبی و ویودار
✅ آسانسور
✅ پارکینگ اختصاصی
✅ انباری

⚙️ وضعیت مالی:
✔️ عرصه تسویه
✔️ وام تسویه

⚠️ واحد به صورت خام تحویل است؛ مناسب برای اینکه طراحی و نازک کاری را مطابق سلیقه خودتان انجام بدهید.

⭐️ مدارک کامل و قابل رویت
⚖️ تمامی استعلام ها در حضور خریدار انجام می شود.

اگر دنبال واحدی هستید که دست تان برای انتخاب متریال و چیدمان باز باشد، این گزینه را از دست ندهید.✨ یه تماس بگیرید، شاید همون چیزی باشه که دنبالش بودید.