تائید
فروش مسکونیآپارتمانپردیس فاز 8/ شخصی ساز

پردیس فاز 8/ شخصی ساز

3 روز پیش در فاز 8

متراژ
134
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏12,730,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام و درود
فاز 8 پردیس
شخصی ساز
134متر
سه خوابه / ی خواب مستر / دو بالکن
دارای پایان کار و بهترین متریال ساخته شده
بهترین محله فاز 8 با لوکیشن و دید و ویو عالی
دیترسی آسان به مرکز خرید ، تفریحی ، درمانی و حمل ونقل عمومی
که مبلغ 900 میلیون در رهن مستاجر میباشد که از مبلغ کل کسر میشود
ارادتمند شما : عزتی