تائید
فروش مسکونیآپارتمانپردیس /فاز 9/ عرصه تسویه / فول امکانات

پردیس /فاز 9/ عرصه تسویه / فول امکانات

2 روز پیش در فاز 8

متراژ
77
ساخت
1400
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,220,000 تومان
طبقه
3
فاز9 پردیس
.
نزدیک به میدان امام خمینی
.
مشخصات :

متراژ : 77 متر
طبقه : 3
بلوک : ؟
جهت: ؟
وضعیت: فول امکانات
مشاعات: تمیز
بلوک: ساکن دارد
مستاجر داره تا برج 6
.
.
.
_______________________
پرداختی:
عرصه تسویه
وام بروز
__________________________________________

با جواز کسب تخصصی