تائید
فروش مسکونیآپارتمانپردیس فاز11، متراژهای89متری

پردیس فاز11، متراژهای89متری

15 ساعت پیش در فاز 11

متراژ
89
ساخت
1403
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,786,000 تومان
طبقه
7
فاژ11
89متر 2خوابه

املاک امیرخانی