تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاپردیس ویلایی 105 متر فاز 1 ( نوساز کلیدنخورده )

پردیس ویلایی 105 متر فاز 1 ( نوساز کلیدنخورده )

12 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
105
ساخت
1405
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250 متر مربع
قیمت کل
‏15,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,000,000 تومان
✨ متفاوت تر از همیشه زندگی کنید
✨ متفاوت تر از همیشه سرمایه گذاری کنید

با سلام و احترام
اگر به دنبال ویلاها و آپارتمان های لوکس، لاکچری و خاص هستید، بهترین گزینه ها را از من بخواهید.

ویلایی دوبلکس 105 متر – فاز 1 پردیس

یک فرصت فوق العاده در یکی از بهترین لوکیشن های پردیس!

✔️ سازه ای کاملا مستقل در محله ای دنج
✔️ 2 خواب بزرگ
✔️ 2 خواب مستر

املاک بزرگ کاخ سفید
با تیمی حرفه ای و فایلینگی جامع در خدمت شما عزیزان

از بازدید تا عقد قرارداد همراه شما، حتی در روزهای تعطیل

⏰ ساعات پاسخگویی:
9 صبح تا 11 شب

مشاور شما: مهرداد