تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاپردیس ویلایی 190 متر فاز 1 محله 4

پردیس ویلایی 190 متر فاز 1 محله 4

2 هفته پیش در فاز 1

متراژ
190
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
350
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,428,000 تومان

با سلام و درود خدمت شما بزرگواران
تمام ویلاها و آپارتمانهای لوکس و لاکچری را از بنده بخواهید

190 متر در بهترین لوکیشن فاز 1 پردیس✔
در زمینی به مساحت 350 متر✔
سازه ای مستحکم✔
4 واحد مجزا✔
طبقه دوم 190 متر✔
3 خواب✔
1 مستر✔
سالن بزرگ و کاملا قابل چیدمان✔
کابینت هایگلس✔
نقشه عالی بدون کوچکترین پرتی✔
سرویس ایرانی و فرنگی✔
سالن پرده خور بی نظیر✔
کف سرامیک✔
نورگیر فوق العاده درخوابها از شمال و جنوب✔
آفتاب مستقیم در سالن وآشپزخانه از جنوب✔
روف گاردن✔

املاک بزرگ کاخ سفید
با کادری مجرب و فایلینگی جامع در خدمت شما عزیزان

با افتخار در کنارتان هستیم از بازدید تا قرارداد حتی در روزهای تعطیل

بهترین خرید را با ما تجربه کنید
پاسخگو به تماس شما
9صبح الی 11 شب
مشاور شما:
مهرداد***********