پردیس ویلایی 500 متر 3 واحد مجزا فاز 1 کلید نخورده
1 هفته پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
500
ساخت
1404
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
283
قیمت کل
58,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
204,946,000 تومان
با سلام و درود خدمت شما بزرگواران
تمام ویلاها و آپارتمانهای لوکس و لاکچری را از بنده بخواهید
500 متر در بهترین لوکیشن فاز 1 پردیس✔
در زمینی به مساحت 283 متر✔
سازه ای مستحکم✔
3 واحد مجزا✔
طبقه همکف 135 متر✔
2 خواب✔
1 مستر✔
طبقه اول 150 متر✔
3 خواب✔
1 خواب مستر✔
طبقه دوم 150 متر✔
3 خواب✔
1 مستر✔
املاک بزرگ کاخ سفید
با کادری مجرب و فایلینگی جامع در خدمت شما عزیزان
با افتخار در کنارتان هستیم از بازدید تا قرارداد حتی در روزهای تعطیل
بهترین خرید را با ما تجربه کنید
پاسخگو به تماس شما
9صبح الی 11 شب
مشاور شما:
مهرداد***********
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.