تائید
فروش مسکونیآپارتمانپرند فاز 3 مالک اشتر فول تخلیه 5ستاره سند تک برگ

پرند فاز 3 مالک اشتر فول تخلیه 5ستاره سند تک برگ

6 ساعت پیش در فاز 3

متراژ
127
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,307,000 تومان
طبقه
6
⭐آپارتمان 3خوابه فول مالک اشتر فاز3

⚜️ مشخصات کلیدی:
⏺ مساحت: 127متر مربع
⏺ طبقه: 6 روی همکف
⏺ سال ساخت: 1395

✅️ سریدار مقیم و پارک اختصاصی کودکان
✅️ قابلیت رهن تا 800 میلیون تومان
✅️پارکینگ مسقف وانباری

⚜️ خدمات ویژه املاک بزرگ آدرین:
⏪ تنظیم مبایعه نامه با کد رهگیری و ثبت در دفاتر قانونی اسناد رسمی
⏪ متخصص در امور حقوقی ملک
⏪ بزرگ ترین فایلینگ در شهر پرند با فایل های مشابه تک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، ویلایی، آپارتمانی و تجاری
⏪ تجهیز واحد و طراحی با بهترین متریال از صفر تا صد توسط کادری مجرب و متعهد

❗ فرصتی کم نظیر برای خرید این ملک استثنایی!

☎️ تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید!