تائید
فروش مسکونیآپارتمانپرند،فروش آپارتمان،کیسون،خام،تکخواب

پرند،فروش آپارتمان،کیسون،خام،تکخواب

2 هفته پیش در فاز 6

متراژ
58
ساخت
1404
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,590,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,413,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
واحد واقع در فاز6 کیسون تکخواب متراژ 58 متربا شرایط ذیل

مشخصات :بلوک بحر زون 8

نام پروژه :کیسون زون8
فاز:6
آسانسور :دارد
پارکینگ :دارد محوطه ست امن، شناخته شده
انباری: ندارد
امنیت :عالی
لوکشین:عالی
تراس:دارد
تعداد اتاق :1
امکانات: واحد خام، کلید کارت

قیمت 1590
دسترسی :عالی ب فروشگاه ، هایپرها، وتره بار و....
پذیرایی :بزرگ دلباز مناسب با هرنوع چینشی

بازدید ازاد