تائید
فروش مسکونیآپارتمانپروژه فول امکانات سند دار دریاچه چیتگر

پروژه فول امکانات سند دار دریاچه چیتگر

2 هفته پیش در مروارید شهر

متراژ
120
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏6,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,166,000 تومان
طبقه
24
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
24
پروژه لوکس فراز فرتاک مروارید شهر

دارای سند 6دانگ تک برگ

دارای جواز ساخت

دارای پلاک ثبتی قابل استعلام

فروش قطعی

تحویل 1406

24 طبقه مدرن

واحدهای 120 متری

با امکانات روز دنیا

پروژه شخصی ساز

تنظیم قرارداد در دفتر خانه اسناد رسمی

نوین هستم در خدمت شما

امکان بازدید حضوری برای همه

تهاتر انجام می شود