تائید
فروش مسکونیآپارتمانپل عراق / سند/ آسانسور/ پارکینگ بدون مزاحم

پل عراق / سند/ آسانسور/ پارکینگ بدون مزاحم

2 روز پیش در دباغیان

متراژ
114
ساخت
1390
قیمت کل
‏6,840,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,000,000 تومان
طبقه
4
کد فایل ( 00212 )
☀️ فروش واحد مسکونی در لوکیشن پل عراق به سمت فرهنگ
☀️ متراژ 114 متر با مشاع دو خواب با کمد ( خوش نقشه با نورگیر مناسب)
☀️ دارای پارکینگ بدون مزاحم و آسانسور
☀️ بلوک 4 طبقه 8 واحدی ( مورد فروش بهترین طبقه )
☀️ سند تک برگ آماده انتقال و گرفتن وام مسکن
☀️ قابلیت رهن تا یک میلیارد و همچنین امکان تهاتر با واحد سه خواب بزرگ میباشد تا رنج قیمت 13 میلیارد
☀️ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشین
کارشناس فروش اقای فرشاد اروسا