تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاپلاک شمالی با پروانه 6سقف

پلاک شمالی با پروانه 6سقف

1 روز پیش در برازنده

متراژ
0
ساخت
1405
متراژ زمین
241 متر مربع
قیمت کل
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,211,000 تومان
گروه مشاورین املاک عمارت خ برازنده
پلاک مسکونی شمالی
معاوضه با پلاک 300متر به بالا
ارتفاع 6سقف (5p)
ابعاد 9/5#25
متراژ آپارتمان 5×135متر
4پارکینگ مسقف+1پارکینگ حیاط
آدرس پلاک :خ ابوریحان شرقی
پروانه آماده
آدرس دفتر:خ برازنده بعد از کوچه 17املاک عمارت
مشاور شما پورجوهری