تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت 500 متر/4 خواب/نوساز دید دریا تاپ لوکیشن

پنت 500 متر/4 خواب/نوساز دید دریا تاپ لوکیشن

15 ساعت پیش در تنکابن

متراژ
500
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏75,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
11
املاک مرکزی تنکابن با 40 سال سابقه و تخصص در امور ملکی
قدیمی ترین و با ثبات ترین واحد صنفی تنکابن
لطفا آگهی واقعی ما را با آگهی فیک دیگران مقایسه نکنید

فروش پنت 500 متر
نوساز کلید نخورده
4 خواب
دید دریا
مشاعات فول
سند تک برگ عرصه اعیان

تاپ لوکیشن

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تقوایی⚜️

املاک مرکزی روبروی پمپ بنزین ترنج⚜️