تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت تمیز و زیبا

پنت تمیز و زیبا

13 ساعت پیش در یخسازی

متراژ
150
ساخت
1402
قیمت کل
‏7,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,666,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
با سلام مورد فروش

امتیازات اختصاصی نصب
حیاط دار
مورد فروش پنت هوس
150 متری
ساخت 1403
پارکینگ بدون مزاحم
تراس انباری و حیاط دلباز
6 واحدی
ط پنجم
نورگیر عالی بسیار خوش نقشه

جهت بازدید لطفا تماس بگیرید
همکاران محترم اگر مشتری جهت بازدید دارید تماس بگیرید