تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاس 270 متری 4 خواب فول در رادیودریا

پنت هاس 270 متری 4 خواب فول در رادیودریا

1 روز پیش در چالوس

متراژ
270
ساخت
1405
اتاق
4
قیمت کل
‏46,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,370,000 تومان
طبقه
7
//4 خواب 2 خواب مستر//
//کابینت فول با نصبیجات//
//مطبخ//
//واحد هوشمند سازی شده//
//متریال درجه 1//
//کف پارکت ترک//
//تراس 12 متری با چشم انداز دریا//
//شیرآلات توکار//
//2 پارکینگ//
//4 کولر اسپیلت//
//نصبیجات کامل نصب//
از همکاری با سایر مشاورین املاک معذوریم
آدرس دفتر : چالوس رادیودریا